AZ ALAPÍTVÁNYRÓL

Alapítványunk 2003. augusztusában jött létre és ettől kezdve a zuglói Kuckó Magánóvoda fenntartója.

Célkitűzéseink között szerepel:

óvodás és iskoláskorú gyermekek színvonalas és tartalmas szabadidős programjainak szervezése, lebonyolítása;

óvodás és iskoláskorú gyermekek képességeinek fejlesztése, tapasztalatszerzés a néphagyományőrzés, kézművesség, drámajáték területén, egészséges életmód megalapozása, idegen nyelv oktatás, ezen programok személyi és tárgyi feltételeinek biztosítása.

Az Alapítvány több tisztségviselője évtizedes tapasztalatokkal rendelkezik táborok szervezésében a 4 – 14 éves korosztály számára. Minden évben megszervezzük egyhetes nyári angol – kézműves táborunkat, melyet idén harmincegyedik alkalommal szervezünk a Gyermekkuckó Alapítvány keretei között.

2024. július 29. - augusztus 2. Ravazdi Erdei Iskola. 5 nap 5-14 éves korig. Vetélkedők, éneklés, kirándulás, tábortűz., sorverseny, kvíz, kézmáveskedés.

JELENTKEZÉS

A Gyermekkuckó Alapítvány nyilvánossággal kapcsolatos hivatalos dokumentumai:

Alapítványi beszámoló 2022. (pdf)

Alapító Okirat 2024. (pdf)

Alapítványi tevékenységünk éves szakmai beszámolója 2022. (pdf)

Bejegyzésről szóló végzés (pdf)

Közhasznúságról szóló végzés (pdf)

Idén is lehetőség nyílik a magánszemélyek jövedelemadója 1%-ának felajánlására Alapítványunk részére.

Amennyiben célkitűzéseinkkel és tevékenységünkkel egyetért, kérjük adója 1%-val is támogassa Alapítványunkat! Nem kell mást tennie, mint a saját adóbevallásának a „RENDELKEZŐ NYILATKOZAT A BEFIZETETT ADÓ 1+1 SZÁZALÉKÁRÓL” lapján a civil kedvezményezett adószámához alapítványunk adószámát tölti ki:

18180468-1-42